Friday, December 8, 2023
Ana Sayfa    Üyelik
Üyelik
ANKARA MİKROBİYOLOJİ DERNEĞİ ÜYE KAYIT FORMU

Derneğimizin yıllık aidat bedeli 100,00 TL'dir. Ankara Mikrobiyoloji Derneği'ne üye olmak isteyenlerin "Üyelik Formu"nu doldurduktan ve ıslak imzalı üyelik formunu taratarak dekont ile birlikte ankaramikrobiyoloji@yahoo.com.tr veya ankara.mikrobiyoloji@gmail.com adresine gönderdikten sonra, ıslak imzalı formu aşağıdaki adrese postalamaları gerekmektedir.

Prof. Dr. Dolunay Gülmez
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı,
Sıhhiye Ankara


Üyelik isteğinizin işleme alınabilmesi için ıslak imzalı üyelik formunuzun ve aidat ödemesine ait dekontun elimize ulaşması gerekmektedir. Üyelik ile ilgili ayrıntılı bilgi için ankaramikrobiyoloji@yahoo.com.tr adresine yazabilirsiniz.
Adınız:
Soyadınız:
TC Kimlik No:
E-Posta:
Telefon:
Cep Telefonu:
Güvenlik Kodu:
Güvenlik Kodu:

DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA

Ankara Mikrobiyoloji Derneğinin tüzüğünü okudum, tüzükte belirtilen amacın gerçekleşmesinde katkıda bulunmak amacı ile tüzüğünüze göre belirtilen üye aidatını taahhüt eder üyeliğe kabulümü dilerim.

Üyelik isteğinizin işleme alınabilmesi için ıslak imzalı üyelik formunuzun derneğimize ulaşması gerekmektedir. Üyelik formuna web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için ankaramikrobiyoloji@yahoo.com.tr adresine yazabilirsiniz.

 
© Copyright 2013 - Ankara Mikrobiyoloji Derneği