Friday, March 24, 2023
Ana Sayfa    Üyelik
Üyelik
ANKARA MİKROBİYOLOJİ DERNEĞİ ÜYE KAYIT FORMU
Derneğimizin yıllık aidat bedeli 50,00 TL'dir. Ankara Mikrobiyoloji Derneği'ne üye olmak isteyenler, "Üyelik Formu"nu doldurduktan ve ıslak imzalı üyelik formunu taratarak dekont ile birlikte ankaramikrobiyoloji@yahoo.com.tr veya ankara.mikrobiyoloji@gmail.com adresine gönderdikten sonra, ıslak imzalı formu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Sıhhiye Ankara adresine postalamaları gerekmektedir.

Üyelik isteğinizin işleme alınabilmesi için ıslak imzalı üyelik formunuzun ve aidat ödemesine ait dekontun elimize ulaşması gerekmektedir. Üyelik ile ilgili ayrıntılı bilgi için ankaramikrobiyoloji@yahoo.com.tr adresine yazabilirsiniz.
Adınız:
Soyadınız:
TC Kimlik No:
E-Posta:
Telefon:
Cep Telefonu:
Güvenlik Kodu:
Güvenlik Kodu:

DERNEK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA

Ankara Mikrobiyoloji Derneğinin tüzüğünü okudum, tüzükte belirtilen amacın gerçekleşmesinde katkıda bulunmak amacı ile tüzüğünüze göre belirtilen üye aidatını taahhüt eder üyeliğe kabulümü dilerim.

Üyelik isteğinizin işleme alınabilmesi için ıslak imzalı üyelik formunuzun derneğimize ulaşması gerekmektedir. Üyelik formuna web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için ankaramikrobiyoloji@yahoo.com.tr adresine yazabilirsiniz.

 
© Copyright 2013 - Ankara Mikrobiyoloji Derneği